Riigikogus moodustati täna neli parlamendirühma

 (5)
Riigikogus moodustati täna neli parlamendirühma
Foto: Ilmar Saabas

Riigikogus moodustati täna neli parlamendirühma: Eesti-Hispaania, Eesti-Rootsi, Eesti-Soome ning Eesti-Tai parlamendirühm.

Eesti-Hispaania parlamendirühma esimees on Remo Holsmer ja aseesimees Indrek Saar. Parlamendirühma koosseisu kuuluvad veel Arto Aas, Deniss Boroditš, Margus Hanson, Kaja Kallas, Urmas Klaas, Väino Linde, Kalle Palling, Valdo Randpere, Taavi Rõivas, Kadri Simson, Aivar Sõerd, Mailis Reps, Reet Roos, Karel Rüütli, Priit Toobal, Ester Tuiksoo, Rainer Vakra ja Rannar Vassiljev.

Eesti-Rootsi parlamendirühma esimees on Valdo Randpere ja aseesimees Aadu Must. Parlamendirühma koosseisu kuuluvad veel Margus Hanson, Remo Holsmer, Urmas Klaas, Tõnis Kõiv, Väino Linde, Rait Maruste, Kalle Palling, Mailis Reps, Aivar Riisalu, Taavi Rõivas ja Ester Tuiksoo.

Eesti-Soome parlamendirühma esimees on Taavi Rõivas ja aseesimees Urve Tiidus. Parlamendirühma kuuluvad veel Arto Aas, Rein Aidma, Remo Holsmer, Kaja Kallas, Tõnis Kõiv, Inara Luigas, Meelis Mälberg, Kalle Palling, Valdo Randpere, Mailis Reps, Sven Sester, Aivar Riisalu, Aivar Sõerd, Priit Toobal ja Ester Tuiksoo.

Eesti-Tai parlamendirühma esimees on Valdo Randpere ja aseesimees Reet Roos. Parlamendirühma kuuluvad veel Remo Holsmer, Jüri Jaanson, Kalle Jents, Lauri Luik, Mati Raidma, Mailis Reps, Aivar Riisalu ja Sven Sester