Rein Kilk kahtleb Äripäeva uurimistöös Rahumägi asjus

 (36)
Rein Kilk kahtleb Äripäeva uurimistöös Rahumägi asjus
Rein KilkFoto: Ilmar Saabas

Ärimees Rein Kilk avaldas Kuku raadio saates "Keskpäevatund" arvamust, et Jaanus Rahumägi ümber puhkenud skandaali taga on keegi muu, mitte ajalehe Äripäev pikk uurimistöö.

Kilk märkis, et kas tõesti tuleb uskuda, et Äripäev saatis oma ajakirjanud ja fotograafi Kreetale uurimistööd ja fotosid tegema? Ta märkis, et ilmselt “unustati” fotod Äripäeva lifti ja mõni muu asutus on Rahumägi tegemisi uurinud.

Kilk ütles, et ta võib kihla vedada, et järgmise parlamendi kooseisu kapokomisjonis Rahumäge ei ole, kui ta üldse parlamendis on.

Kilk täpsustas, et kapokomisjonist käivad läbi väga salajased asjad ja komisjoni esimehe imago on ebamugav, sest eks Rahumägi selline ekstravagantne ja ekstsentriline ju olevat.

Ajaleht: Rahumägi ise aitas loo ilmumisele kaasa

Äripäeva toimetaja Aivar Hundimägi kinnitas "Keskpäevatunnile" saadetud kirjas, et lehes avaldatud fotod on teinud Äripäev ja olemas on ka tõendid komandeeringu kohta.

Hundimägi kinnitas, et ükski teine ametkond ei andnud lehele infot ja Jaanus Rahumägi ise aitas oma edevusega kaasa loo ilmsiks tulekule.