Reformierakonna Tallinna valimisprogrammi toimkonda kuuluvad teiste seas Rosimannused, Randpere ja Rummo

 (48)
Reformierakonna Tallinna valimisprogrammi toimkonda kuuluvad teiste seas Rosimannused, Randpere ja Rummo
Foto: Rauno Volmar

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus kutsus oma eilsel koosolekul kokku valimisprogrammi toimkonna, kuhu kuuluvad erakonna teatel Paul-Erik Rummo, Laine Randjärv, Valdo Randpere, Keit Pentus-Rosimannus, Jörgen Sildvee, Õnne Pillak, Rain Rosimannus ja Remo Holsmer.

"Tallinnast peab saama linn, kus esikohal on tänased ja tulevased tallinlased. Teisisõnu linnajuhtimine peab olema keskendunud inimestele ja nende elukeskkonna paremaks muutmisele, see peab olema avatum ja kogukonda kaasavam," ütles Reformierakonna Tallinna piirkonna esimees Valdo Randpere.

Randpere sõnul hakkab töögrupp valimisteks valmistumisega kohe pihta ning eesmärgiks on kaasata kõiki, keda huvitab kodulinna hea käekäik.

„Töögrupi liikmete valimisel pidasime silmas, et tegemist oleks aktiivsete ning pühendunud tallinlastega, kes soovivad oma kodulinna eluolu paremaks muuta,“ ütles Randpere. Ta lisas, et programmi koostamisse on plaanis kaasata ka kogukonna ja erinevate sihtgruppide esindajaid.

„Reformierakond soovib oma programmi teha tallinlaste soove ja vajadusi arvestades. Selleks, et koostada parim programm, peame nõu rohujuure tasandiga, kogukonna aktivistidega ja seltsingutega, kohalike ekspertidega," sõnas Randpere.