Reformierakonna peasekretäri kohast ilma jäänud Kert Valdaru loobub riigikokku kandideerimisest

 (8)
Kert Valdaru
Kert ValdaruFoto: Madis Veltman

Reformierakonna endine peasekretär Kert Valdaru teatas, et loobub ka Reformierakonna nimekirjas riigikokku kandideerimisest ning naaseb oma vanale töökohale Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse juhtkonnas, kirjutab ERR.

"Elu teeb vahest keerdkäike, millest tuleb kinni haarata. Sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske tegi mulle ettepaneku liituda taas Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse juhtkonnaga. Pärast põhjalikku mõtlemist, võtsin ettepaneku vastu, kuna Astangu Keskus on Eesti ägedamaid organisatsioone koos ägedaima kollektiivi ja õppijatega," ütles Valdaru kirjas erakonnakaaslastele.

"Tänan kõiki senise meeldiva koostöö eest. Jään toetama Reformierakonda ja Kaja Kallast. Riigikogusse kandideerimisest loobun, et pühenduda sada protsenti Astangul erivajadusega inimeste ja nende lähedaste elu paremaks muutmisele," lisas ta.

Pool aastat Reformierakonna peasekretär olnud Kert Valdaru teatas novembri alguses, et astub peasekretäri ametist tagasi, et kandideerida riigikogu valimistel.