Reformierakonna Ida-Viru maakonnajuhiks sai Deniss Boroditš

 (42)
Deniss Boroditš
Deniss BoroditšFoto: Martin Dremljuga

Reformierakonna Ida-Virumaa maakonnaorganisatsiooni juhiks valiti eile riigikogu liige Deniss Boroditš.

Kõige tähtsam ülesanne on nüüd kohalike elanike toetuse kogumine ja erakonna Ida-Viru maakonnaorganisatsiooni kasvatamine, ütles Boroditš. "Nende eesmärkide saavutamiseks tuleb kõvasti tööd teha. Oleme tugevad Lohusuus, Jõhvis, Avinurmes, Iisakus. Narvas, Narva-Jõesuus, Sillamäel, Kohtla-Järves on veel vaja võita rahva usaldust," lisas värskelt valitud maakonnajuht.

"Praegune olukord Ida-Virumaal on masendav. Suuremates keskustes Narvas, Kohtla-Järvel ja Sillamäe on võimu stagnatsioon, maakonna ja riigi vastandamine, korruptsioon ei võimalda alustada äri - kõik need faktorid pärsivad kogu regiooni arengut," lausus Boroditš.

"Tulemuseks on madal elatustase ja rahvas sõidab siit ära. Üks senise halva olukorra põhjusi kindlasti ka poliitilise alternatiivi puudumine. Meie pakume alternatiivi. Juba on valmimisel Ida-Virumaa arengu ja investeeringute programm, mille avalikustame õige pea. Lähitulevikus avame Reformierakonna kontorid Narvas ja Jõhvis. Märtsis toimub erakonna riigikogu fraktsiooni visiit Ida-Virumaale. Ja need on vaid esimesed sammud," sõnas Boroditš.

Reformierakonna Ida-Virumaa maakondlik organisatsioon moodustati aastal 1999. Enne Boroditšit juhtis idaviru reformierakondlasi Rein Aidma.