Reformierakondlane: skandaal tuleb erakonnale vaid kasuks

 (46)
Meikari tõttu kuriteokahtlustuse saanud Kristen Michal (sinise särgiga) ja Priit Kallakas (mustas ülikonnas) olid tulnud ta väljaviskamist pealt vaatama
Meikari tõttu kuriteokahtlustuse saanud Kristen Michal (sinise särgiga) ja Priit Kallakas (mustas ülikonnas) olid tulnud ta väljaviskamist pealt vaatamaFoto: Vallo Kruuser, Eesti Ekspress

Reformierakonna Saaremaa maakonna-organisatsiooni esimees Jüri Kuusk arvab, et Silvergate skandaaliga seotud meediakajastus tuleb erakonnale vaid kasuks ning et parteist ärajooksmine pole praegu lahendus.

"See Meikari-lugu on pisike asi kogu poliitikas, üle tähtsustatud. Reformierakonna hukust või lagunemisest ei saa siin mingil juhul rääkida," rääkis parteilane Saarte Häälele.

"Ma ei usu, et meie maakonnaorganisatsiooni liikmed erakonnast massiliselt lahkuma hakkaksid. Saaremaal on meil väga ettevõtlikud ja tublid inimesed, kel kõigil mõistus peas," arvas Kuusk ja lisas, et asja tuleb ikka edasi ajada ja leppida sellega, et praegu on poliitiline olukord selline ning parteist ärajooksmine pole lahendus.