Reform: Laar käitus vastutustundetult

 (119)
Reform: Laar käitus vastutustundetult
Päevaleht/Pressifoto, Marko Mumm

Reformierakonna peasekretär Kristen Michal peab vastutustundetuks IRLi esimehe Mart Laari otsust lõpetada võimukõnelused Rahvaliiduga ning kinnitab, et Reformierakond otsib endiselt võimalust enamusvalitsuse moodustamiseks.

"Veider, et IRLi esimees Mart Laar enda juhtimisel läbi räägitud kokkuleppele oma erakonnas toetust ei leidnud. Eestile oleks olnud tänases olukorras palju rohkem vaja riigimehelikkust ja võimet üle olla oma hirmudest. Ehk oleks piisanud ka oma sõnade järgi tegutsemisest. Õhkõrn tasakaal, mille nimel sai palju vaeva nähtud, rikuti vastutustundetult ära," taunis Michal.

"Meeldiv on siiski teada, et Rahvaliit on valimis konstruktiivseks koostööks parlamendi tasemel," lisas Michal.

"Meie töötame edasi. Reformierakonna jaoks on täna ainus prioriteet majanduskriisi mõjude leevendamine Eesti inimestele, töökohtade loomine ja säilitamine ning riigi rahanduslik olukord. Ehk töölepinguseadus, riigieelarve tasakaal ja tulevikku vaatavad otsused, mis majanduskeskkonda parandavad," kinnitas Michal.

"Selleks otsime jätkuvalt riigimehi ja võimalusi enamusvalitsuse kujundamiseks. Sinnamaani tuleb aga leida olulistele eelnõudele, mis Eesti inimeste töökohti ja pensione mõjutavad, toetajaid ühe otsuse ja eelnõu kaupa. Töö jätkub ja elu läheb edasi," sõnas Michal.