Ränga avarii võis põhjustada juhi terviserike

 (81)
liiklusõnnetus jõgevamaal, avarii
Politsei foto

Laupäeval Tallinna-Tartu maanteel juhtunud traagilises avariis mõlemad vanemad kaotanud õed usuvad, et nende isa tabas roolis olles terviserike. Õdede sõnul oli mehele kevadel tehtud peaoperatsioon.

Õnnetuses vigastada saanud poisi ja tüdruku ema, hukkunud abielupaari tütar Moonika Kuus ning tema õde Marika Uibo kinnitasid TV 3 “Seitsmestele uudistele”, et nende isa Einar oli väga hea autojuht.

“Ta oli ikka väga hea autojuht. Kuna ta ise veel töötas kunagi Võisiku hooldekodu asedirektorina, pidi ta ikka päevast-päeva sõitma.”

Jõgevamaal Tallinna-Tartu maanteel juhtus laupäeva pärastlõunal ränk liiklusõnnetus, milles sai vigastada kaheksa ja hukkus kolm inimest, nende seas näitleja ja lavastaja Dajan Ahmet.

Liiklusõnnetus juhtus kell 14.08 Tallinna — Tartu maantee 123. kilomeetril Põltsamaa vallas Mõhkküla teeristis, kus põrkasid kokku Tallinna poole teel olnud sõiduauto Ford Mondeo, mida juhtis Einar (1939) ja Hyundai Trajet, mida juhtis Mart (1955). Esialgsetel andmetel kaldus Ford Mondeo vastassuuna vööndisse.

Autode laupkokkupõrkes hukkusid Ford Mondeos sõitnud Einar ja Agaate (1949) ning Hyundais sõitnud Dajan Ahmet(1962).