Prisma otsib süüdlast

 (83)
Prisma
Äripäev

Kristiine keskuse Prisma Peremarket teatas, et alustas sisejuurdlust seoses Põhja politseiprefektuuri avaldusega, mille kohaselt müüdi poes alaealistele alkoholi.

“Alustasime sisejuurdlust kohe kui saime vastavasisulise kirja Tallinna Linnavalitsuselt,” märgib Kristiine Prisma Peremarketi juhataja Margus Musthallik Delfile saadetud teates.

“Meie klienditeenindajatel on keelatud müüa alkohoolseid jooke alaealistele ning alkoholi müües tuleb ostjalt küsida dokumenti. Teeme omalt poolt kõik, et taoline rikkumine ei korduks.”

Sisejuurdluse käigus püütakse välja selgitada kuidas taoline rikkumine sai aset leida ning mida annaks teha, et taolist rikkumist enam ei toimuks. Prisma Peremarket on antud juhtumi raames valmis tegema igakülgset koostööd võimudega.

Prisma peremarket on tänaseks saanud kirja Tallinna linnavalitsuselt, milles seisab, et Kristiine Prisma peremarketis müüdi 12. juuli õhtul õlut kahele 17aastasele noormehele.

Tallinna linnavalitsus ja politsei tegid Kristiine linnaosa valitsusele ettepaneku kaaluda Kristiine keskuse Prismas alkoholimüügi keelamist, kuna seal müüdi kahele alaealisele alkoholi.

 Vaata videot
Video vaatamiseks pead omale installeerima Flash Player 8 playeri, mille allalaadimiseks vajuta siia.