President õnnitles parimaid kodukaunistajaid

 (3)

President Lennart Meri koos Helle Meriga andis reedel Haapsalus tänavustele parimatele kodukaunistajatele üle auhinnad.

Kaunimate kodude auhindu anti üle juba kolmandat aastat ja Eesti kaunimad kodud on välja valinud Eesti kodukaunistamise ühendus.

Kaunimate kodude konkursi tulemused sel aastal on järgmised:

Harjumaa

1. Riin ja Ralf Õngi eramu
2. Lii ja Raivo Uukkivi maakodu
3. Aegviidu lasteaed
4. Turbuneeme küla

Hiiumaa

1. Toivo ja Keete Reede eramu
2. Arvid ja Lehte Kiive eramu
3. Raivo ja Anne Kokla eramu
4. Heltermaa sadam

Ida-Virumaa

1. Ly-Ene ja Kuido Ontoni eramu
2. Oru park
3. Valge Hobuse trahter
4. Ilme Ridali ja Ionas Nemtšaukase eramu

Järvamaa

1. Mare Düüna eramu
2. Perekond Otsla eramu
3. Perekond Kivimäe eramu
4. Türi Reisikeskus

Läänemaa

1. Jüri ja Laine Riistopi tootmistalu
2. Teet ja Enna Kallasvee eramu
3. Ühiskondlik hoone (Risti raamatukogu ja arvutiklass)

Lääne-Virumaa

1. Uhtna põhikool
2. Ülo Sinisalu eramu juures olev dendropark
3. Malle Reimanni talu
4. Elvi ja Paul Karu eramu

Narva linn

1. Stanislav Domovi eramu
2. Lasteaed Cippolino
3. AS Junona hoone
4. Mälestusmärk "Memento"

Põlvamaa

1. Piret ja Urmas Jõgeva eramu
2. Niina ja Sulev Punningu eramu
3. Maie ja Hillar Hiire talu
4. Leevaku algkool

Pärnumaa

1. Perekond Beljajevite eramu
2. Vändra aleviku vana keskus
3. Pootsi põhikooli park
4. Jüri Kaljula talu

Pärnu linn

1. Peeter Polli eramu
2. Margus Tohvi eramu
3. Pärnu lastepäevakodu Pöialpoiss
4. Koidula park

Raplamaa

1. Õie ja Kalju Jõeaasa maakodu
2. Terje ja Rain Raudsepa talu
3. Liia ja Toivo Rahu eramu
4. Lelle mõisa park

Tartumaa

1. Perekond Roosvaldi talu
2. Marielle ja Valter Annamaa talu
3. Liivaku eramuterühm
4. Puhja lasteaed Pääsusilm

Tartu linn

1. Larissa Sustsova eramu
2. Hele ja Uno Labi eramu
3. Veera Galaganova eramu
4. Lastepäevakodu Poku

Valgamaa

1. Anu ja Hare Undi talu
2. Aili ja Aavo Kõivu eramu
3. Agnes ja Peeter Kõivu eramu
4. Maie ja Vello Müürsepa talu

Viljandimaa

1. Lehte ja Lembit Olli tootmistalu
2. Vambola lasteaed-algkool
3. Lilian Kärneri talu
4. Korteriühistu Reinu 10

Võrumaa

1. Helgi ja Harri Lüüsi maakodu
2. Helgi ja Vambola Moisto eramu
3. Tiiu ja Aivar Vaaba talu
4. Kadri ja Elmer Hõraku eramu

Jõgevamaa

1. Hiie Jakobsoni eramu
2. Anne ja Villu Reiljani, Malle ja Mati Everti,
Aino ja Ants Mölderi kaksikelamu
3. Werol Tehased AS-i tootmishoone
4. Anna Haava nimeline Pala põhikool

Saaremaa

1. Anne ja Ain Murekase talu
2. Hilda ja Verner Nuudi eramu
3. Kuressaare gümnaasium
4. AS-i Saaremaa Liha- ja Piimatööstus lihaosakonna hoone