President Kaljulaid on tänasest Eesti ringkäigul

 (43)
President Kaljulaid
President KaljulaidFoto: Kretel Kuusk

President Kersti Kaljulaid külastab sel nädalal Politsei- ja Piirivalvemeti taktikalise parameedikute kutsemeisterlikkuse võistlust Jõgevamaal, päästeala noortelaagrit Põlvamaal, Eesti Puitmajaliidu suvekonverentsi Hiiumaal ning osaleb Olavipäeva tähistamisel Vormsil ja Varbla Puhkeküla sadama avamisel Pärnumaal.

Täna toimuv Vormsi visiit algab hommikuse vallajuhtidega kohtumise ning Rälby külaseltsi külastusega. Riigipea osaleb ka keskpäeval algaval Olavipäeva jumalateenistusel Püha Olavi kirikus ning tutvub perekond Kanarbiku lihaveiseid kasvatava OÜ Vormsi MT-ga, perekond Talli galerii ning Saxby tuletorniga.

Neljapäeval külastab riigipea Politsei- ja Piirivalvemeti taktikalise parameedikute kutsemeisterlikkuse võistlust Jõgevamaal ja päästeala noortelaagrit Põlvamaal, samuti ettevõtet Rõngu Pagar.

Reedel osaleb ta Varbla Puhkeküla sadama avamisel ja jõuab õhtuks Hiiumaale, kus võtab osa Eesti Puitmajaliidu auhindade üleandmisest Mihkli talumuuseumis. Laupäeva hommik algab külastusega Saarnaki laiule, seejärel avab riigipea X Käsitöö Palkmajaehitajate kutsevõistluse Suuremõisa mõisas ning külastab Kärdla kodukohvikute päeva.