Praamipileti tühistamisel tuleb maksta teenustasu

 (13)
Praami ootejärjekord kuivastus
Praami ootejärjekord kuivastusFoto: Irina Mägi

Pileti tagastamise hind - kolm eurot, kakskümmend senti. Saartele sõitvaid praame haldava TS Laevad juht Jaak Kabel põhjendab seda administreerimiskuludega.

Jaak Kabel soovitab inimestel, kes on soetanud e-piletid, aga otsustavad oma parvlaevareisi koroonaviiruse leviku perioodil või muul põhjusel ära jätta, lükata oma reis tulevikku.

"E-piletil saab muuta reisi aega, sõiduki registreerimisnumbrit ja tüüpi, reisijate arvu ning kontaktandmeid. E-teeninduses on pileti muutmine tasuta," selgitab Kabel. "Tasuda tuleb vaid vahe, kui muudatustest tingitult pileti ostusumma suureneb," ütleb ta. Piletit võib muuta või tagastada hiljemalt viisteist minutit enne piletile märgitud reisi algust. Praamid.ee e-piletisüsteemis on reisid avatud kuni 5.juulini.

Juhul, kui reisi edasi lükata pole võimalik, saab e-pileti tagastada e-teeninduses. Piletite tagastamisel tuleb Kabeli sõnul administreerimiskulude katteks tasuda teenustasu vastavalt hinnakirjale.

Praamipiletite tühistamisi on TS laevade juhi sõnul olnud ja eelkõige just erinevate ürituste ära jäämisest. "Jälgime olukorda ja anname teada, kui muudatusi peaks tulema," lisab Kabel.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!