PPA Tammsaare teenindusbüroo ukse taga koguneti õlg õla kõrval

 (159)

Täna hommikul oli politsei- ja piirivalveameti Tammsaare teenindusbüroo juures järjekord, kus kahe meetri reeglist suurt lugu ei peetud.


Delfi fotograaf ütles, et enne kella üheksat hommikul oli ukse taga maksimaalselt paarkümmend inimest. Omavahel tuttavad inimesed ajasid juttu ning kaht meetrit distantsi ei hoidnud. Mõned võõrad siiski hoidsid vahet.


Maskidega inimesi oli kaks: ühe noormehe juurde saabus neiu, kes andis talle maski ja pani ka endale ette.

Minut enne üheksat avas maskis ja kinnastega teenindaja ukse ning viipas inimestele, et nad hoiaksid tagasi. Inimesi lasti teenindusbüroosse ühe-kahekaupa.

Avamisel saabus ukse juurde ka eemal oodanud politseipatrull, kes jäi ukse juurde valvama, kuid fotograafi sõnul polnud näha, et nad oleksid inimestele ligi astunud ja palunud distantsi hoida.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!