Politsei tabas Põlvas päise päeva ajal teist meest peksnud ründaja

 (136)
Kaklus Põlva kaubanduskeskuse ees
Kaklus Põlva kaubanduskeskuse eesFoto: Kuvatõmmised videost

Paar päeva tagasi toimus Põlvas Aasa tänava kaubanduskeskuse ees jõhker kaklus, kus üks noormees peksis teist meest, kes maas lamas. Politsei pidas ründaja täna kuriteos kahtlustatavana kinni.

9. veebruari pealelõunal helistas tähelepanelik inimene häirekeskusele ning teatas Põlvas Aasa tänava kaupluse ees kahe mehe vahel puhkenud kaklusest. "Teatele reageerinud politseipatrull leidis sündmuskohalt eest seltskonna noori, kes kõik esmalt vägivaldset konflikti eitasid. Asjaolude lähemal selgitamisel ilmnes, et vägivaldses konfliktis oli viga saanud 23-aastane mees, kelle politsei praeguseks kannatanuna ka üle kuulanud on. Kõik selle vahejuhtumi täpsemad asjaolud selgitatakse kriminaalmenetluses, mis alustati avaliku korra raske rikkumise paragrahvi alusel," ütles Kagu jaoskonna juhtivuurija Signe Saarepuu.

Kuigi jõhker kaklus toimus päise päeva ajal kaubanduskeskuse ees, ei püüdnud ükski mööduja rüselenud mehi lahutada või nende tegevust mingilgi moel lõpetada. "Veelgi enam teeb tuska aga teadmine, et inimene, kes kaklusest video üles võttis, ei teinud omaltpoolt selle lõpetamiseks mitte midagi. Õnneks leidus kogukonnas üks tähelepanelik inimene, kes parklas toimunud kähmlust märkas ning sellest politseile siiski teada andis," sõnas Saarepuu.

Täna pealelõunal pidasid politseinikud Põlvamaal ründaja kuriteos kahtlustatavana kinni. Ründaja tuvastati erinevaid videoülesvõtteid analüüsides ja tegu on politseile varasemalt tuttava 26-aastase mehega.