Politsei otsib Tallinnas oma kodust lahkunud 13-aastast Anastasiat

 (14)
Kadunud Anastasia
Kadunud AnastasiaFoto: PPA

Politsei palub kaasabi selgitamaks 13-aastase Anastasia asukohta, kes jooksis eile ära oma kodust Tallinnas Raadiku tänavalt.

Ööl vastu tänast laekus politseile teade, et õhtupoolikul jooksis Tallinnas Raadiku tänaval oma kodust ära 13-aastane tüdruk. Lähedaste sõnul käis tüdruk samal õhtul varasemalt oma lemmikloomaga Kivila pargis jalutamas. Peale jalutuskäiku tõi tüdruk koera koju tagasi, ent lahkus seejärel kodust ning ei ole sinna seni naasnud. Lähedaste sõnul tüdruk nende kõnedele ei vasta. Politsei kontrollis eile öösel teate laekudes üle nii Kivila pargi kui teised kohad, kus tüdruk aega veeta võib, kuid neist paigust teda leida ei õnnestunud. Ööst saati on välja lülitatud ka tüdruku mobiiltelefon.

Politsei jätkab info kogumist ning patrullid kontrollivad linnas erinevates piirkondades võimalikke peatumiskohti, kus otsitav tüdruk viibida võiks.

Anastasia on 160 cm pikk ja keskmise kehaehitusega. Tal on õlgadeni ulatuvad kastanpruunid juuksed ja hallid silmad. Kodust lahkudes oli tal seljas tume jope, jalas tumedas teksapüksid ning valged tossud.

Kui keegi on Anastasiat näinud või omab infot tema viibimiskohast, palutakse sest teada anda politseile telefonil 112.