Politsei ootab infot koerte mürgitamiste kohta Stroomi metsas

 (45)
Politsei ootab infot koerte mürgitamiste kohta Stroomi metsas
Foto: Andres Putting

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Helen Uldrick teatas Delfile, et neile on teada antud ühest mürgitamise juhtumist.

Uldrick sõnas, et politseile laekus eile avaldus, milles kannatanu kinnitab oma kahe tõukoera surma. "Avaldusest ilmneb, et koerte surma põhjuseks oli mürgitus," rääkis Uldrick.

Politseile ei ole hetkel teada, kus ja millal täpsemalt kannatanu koerad mürgist ainet manustasid. Politsei selgitab juhtunu asjaolusid.

politsei palub kõigil, kes on langenud artiklis mainitud mürgitamisjuhtumite ohvriks või teavad midagi sellest, teatada põhja prefektuuri kesklinna politseijaoskonda helistades numbril 612 5410.

Koeraomanik Anna kaks kuldset retriiverit surid pärast Stroomi metsas jalutamas käimist, kust teisipäeval leiti kauss paksu peekonirulliga, mis oli pahaendeliselt musta paberlindiga kinni seotud.

Anna sõber Pedro ütles Delfile, et läks esmaspäeval koerte juurde, kui need olid juba suremas. Ühe jaoks oli liiga hilja, teise viis ta kliinikusse, kus loom eile suri. Kliinikust on kinnitanud, et surma põhjuseks oli olmemürk.