Peruu mägedes raskelt viga saanud Annemai õde: tema seisund on tõsisem, kui alguses öeldi

Täiendatud!
Peruu mägedes raskelt viga saanud Annemai õde: tema seisund on tõsisem, kui alguses öeldi
Foto: Kaader videost

Peruus pühapäeval mägironimise käigus õnnetusse sattunud Annemai Märtsoni toetuseks on naise arstidest kolleegid avanud arvelduskonto, et toetada tema ravile tehtavaid kulutusi, mida kindlustus ei kata. Samuti teatab tema õde, et Annemai tervislik seisund on siiski arvatust tõsisem.

Annemai õde Hanneloore ütles Delfile, et Annemail on palju toetajaid arstide seas, kuna ta on ka ise arst. "Arstid otsustasid teha eraldi konto, kuhu annetusi koguda, kuna tema ravikulud võivad kasvada väga suureks ja kindlustus ei kata kõiki kulusid," rääkis Hanneloore.

Hanneloore lisas, et tema õe seisund on tõsine. "Oleme saanud temaga suhelda. Tema tervislik seisund on raske, algselt öeldi et mõned luumurrud ja muljumised aga hiljem selgus, et asi tõsisem. Hetkel võitleb veel elu eest," tõdes õde.

Annemai toetuseks avati arveldusarve Swedbankis: EE902200221062155837. Konto omanik on Annemai kolleeg Piret Veerus.

"Palume võimalusel aidata Annemaid ja tema peret, sest kindlustus ei kata kõiki kulusid. Iga summa, ka kõige väiksem, on teretulnud. Antud infot on sugulastega kokkuleppel lubatud vabalt levitada," ütles Piret Veerus.

Ka sisaliku tee kivil jätab jälje,
kuigi me seda ei näe.
Iga mõte, mis tuleb ja läheb,
jääb kuhugi alles.
See, mis sa naeratades kinkisid,
võib kunagi otsa saada,
aga naeratus jääb.

Karl Ristikivi