Pertelsoni suhtes esitati uus pankrotiavaldus

 (10)
Pertelson
Foto: Andres Putting

Harju maakohus ei võtnud menetlusse AS Domina Managementi märtsi lõpus esitatud pankrotiavaldust Indrek Pertelsoni suhtes. Nüüd on kohtule esitatud uus avaldus, milles on kõrvaldatud varasemas avalduses olnud puudused.

AS Domina Management andis pankrotiavalduse kohtusse 20. märtsil, kuid avalduses olid puudused, mida hageja ettenähtud aja jooksul ei kõrvaldanud, ütles kohtu pressiesindaja Kristina Ots. Seetõttu keeldus kohus määrusega 6. aprillil avalduse menetlusse võtmisest.

Otsa sõnul ei ilmnenud kohtusse esitatud materjalidest, et enne avalduse tegemist oleks esitatud pankrotihoiatus, või et Pertelson oleks selle kätte saanud.

23. märtsil andis Harju maakohus määrusega Domina Managemendile seitse päeva aega puudused kõrvaldada ja 25. märtsil sai firma määruse kätte.

Avalduses olevaid puudusi Domina Management aga antud aja jooksul ei kõrvaldanud, seega keeldus kohus avaldust menetlusse võtmast.

Domina Management ASi esindaja Julianus Inkasso OÜ kinnitab, et on kõrvaldanud kõik kohtuniku viidatud puudused ja tänase lõuna seisuga on Harju maakohtu Kentmanni kohtumajale esitatud uus pankrotiavaldus Indrek Pertelsoni vastu.