Parteidest on maksuvõlad Keskerakonnal ja EKRE-l

 (68)
Keskerakond
Foto: Christo Neemre

Eesti erakondadest on maksu- ja tolliameti ees maksuvõlad Keskerakonnal ja Eesti Konservatiivsel Rahvaerakonnal (EKRE).

Keskerakond on selle nädalavahetuse seisuga maksu- ja tolliametile võlgu 9086 eurot ja 88 senti, sellest moodustab erijuhtude tulumaksu võlg 51 eurot ja 69 senti, kinnipeetud tulumaksu võlg 3105 eurot ja 41 senti, kogumispensionimakse võlg 113 eurot ja 65 senti, sotsiaalmaksu võlg 5403 eurot ja 20 senti ning töötuskindlustusmakse võlg 412 eurot ja 93 senti, kirjutab BNS.

Keskerakonna maksusummadelt arvestatud intress oli pühapäeva seisuga 161 eurot ja 41 senti.

Võrreldes aasta algusega on Keskerakonna maksuvõlg veidi vähenenud. Jaanuari alguses oli Keskerakonna maksu- ja tolliameti ees 9605 euro suurune maksuvõlg.

EKRE maksuvõlg on selle nädalavahetuse seisuga maksu- ja tolliameti ees 2127 eurot ja 12 senti. Maksusummadelt arvutatud arvestuslik intress oli pühapäeva seisuga 58 eurot ja üheksa senti. EKRE maksuvõlg on maksu- ja tolliameti andmetel tasumisgraafikus. EKRE maksuvõlg oli aasta alguses 3200 eurot.

Reformierakonnal, Sotsiaaldemokraatlikul Erakonnal, Isamaa ja Res Publica Liidul, Erakonnal Eestimaa Rohelised, Eestimaa Ühendatud Vasakparteil, Iseseisvusparteil ja Vabadusparteil - Põllumeeste Kogul maksuvõlgu ei ole.

Maksuvõlad puuduvad ka likvideerimisel oleval erakonnal Libertas ja pankrotis olevatel Kristlikel Demokraatidel.