Pärnus Riia maanteel algavad kaevetööd


Trammitee ehitus Mere pst
Teeehitus takistab liiklustFoto: Anna Aurelia Minev

Sisejulgeolekumaja ehituse tõttu sulgetakse teisipäeval, 8. oktoobril Pärnus Tammsaare puiestee ristmiku juures Riia maantee linnast väljuv sõidusuund.

Kaevetööd algavad Riia maanteelt ja jätkuvad Tammsaare puiesteel. 8.-11. oktoobrini on häiritud liiklus Riia maantee ja Tammsaare puiestee ristmikul, kus liiklust reguleeritakse ajutiste iikluskorraldusvahenditega.

"Riia maanteel on liiklus tugevasti häiritud. Ristmikul saab üldjuhul igas suunas liikuda, kuid tõenäoliselt on vahepeal ka olukord, kus muud sõidukid peale busside Tammsaarest Riia maanteele välja ei saa. Siis on liiklus Tammsaare puiestee, Mai ja Papiniidu tänava ning Riia maantee kaudu ümber suunatud," rääkis Pärnu linnavalitsuse liiklusspetsialist Toomas Tammela.

Pärast 11. oktoobrit jätkuvad kaevetööd Tammsaare puiesteel Riia maantee ja Kooli tänava vahelisel lõigul. Osa sõiduradasid on kaevetööde tõttu suletud, kuid sõidukid saavad seda tänavalõiku kasutada ja bussiliiklus jääb endiseks. Ka jalakäijate liikumine on kaevetööde tõttu häiritud.