Pardiralli partide netimüük lõppes! Viimaseid parte saab soetada kohapeal

 (17)
Vannipartide võistlus 2014
Pardiralli 2014Foto: Martin Dremljuga

Kadrioru pargis toimuva pardiralli võistlejad on omale sponsorid leidnud. Kui esmaspäeva hommikul oli 10 000st pardist sponsori leidnud alla 4300 pardi, siis täna kella 13 ajal oli alles vähem kui 800 ja kell 14 läks partide netimüük lukku ja alles jäi veel vähem kui 700 parti.

5000 parti leidis toetaja viimase kolme päevaga. "Aitäh kõigile annetajatele! Ralli tuleb üliäge! Tulge kohale ja kes ilma jäi, saab kohapealt ka oma pardikese kätte," kirjutas Pardiralli seltskond sotsiaalmeedias.

Pardiralliga püütakse teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ja kutsuda üles tegema annetusi, millega tänavu rahastatakse tugikeskuse teenuste jätkamist ja laste jälgimismonitoride soetamist.

Enne tuhandete kummipartide „ujumisvõistlust“ Kadrioru pargi kanalis saab iga annetaja – nii üksikisik, pere, sõpruskond või ettevõte – endale sobiva annetuse eest ühe nummerdatud vannipardi sponsoriks. Annetusi võib teha mitu ja toetada seega võistlustules mitut parti.

Meeleolukas perepäev algab Kadrioru pargis laupäeval kell 12. Päeva juhatab sisse EVLVLi esimees Märt Avandi, misjärel astuvad üles erinevad esinejad. Kell 13.20 saab vaadata ja kuulata Curly Stringsi ning kell 14 algabki Pardiralli.

Seotud lood:

Kõik sponsori leidnud pardid lastakse korraga Kadrioru pargi kanalis vette. Esimesena finišisse jõudnud vannipart toob oma toetajale peaauhinna – Naantali SPA ja Muumimaa (Turu, Soome) külastuse neljale koos majutuse ja transpordiga. Veel loositakse välja palju toredaid üllatusauhindu.

Eelmisel aastal korraldas liit esimese Pardiralli, et leida vahendeid EVLVL-i tugikeskuse loomiseks ja teenuste pakkumiseks.

Tänavune Pardiralli toimub laupäeval, 13. juunil Kadriorus. Üritus on osalejatele tasuta.

Kogutud annetustega toetatakse tugikeskuse teenuste jätkamist ning laste jälgimismonitoride soetamist SA Tartu ülikooli kliinikumi (TÜK) hematoloogia-onkoloogiakliiniku hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonna haiglapalatitesse, sest ükski onkoloogilise diagnoosiga laps ei tohiks ravi käigus jääda hetkekski järelevalveta.