Parbus ja Sepp: Savisaar kontrollib kõike

 (108)
Parbus ja Sepp: Savisaar kontrollib kõike
Foto: Andres Putting

Pistiseskandaali tõttu kinni peetud Tallinna linnavalitsuse nõuniku Ivo Parbuse ja Tallinna linnavolikogu liikme Elmar Sepa hinnangul kontrollib linnapea Edgar Savisaar absoluutselt kõike.

Ühel hommikul hindasid Elmar Sepp ja Ivo Parbus, kui kõvad tegijad on Tallinna linnaosa vanemad ja linnapea Edgar Savisaar, kirjutab tänane Eesti Ekspress.

"Edgar on loonud tegelikult sellise - noh kuidas ma ütlen -, on loonud nagu sellise olukorra, et tal on kõik otsad oma käes. Absoluutselt kõik," leiab Sepp

Parbus: "On-on."

"Jah. linnavalitsus kas on või ei ole. Vahet pole. Nagunii otsustab ise," lisas Sepp.

Eesti Ekspress avaldas täna eksklusiivse materjali nn Ivo Parbuse ja Elmar Sepa pistiseasjast, tuues ära mitmete pealtkuulatud telefonikõnede salvestused, kus asjaosalised vestlevad ärist, poliitikast ja kommunaalasjadest.

Eelmise aasta 4. detsembril pidas kapo pistisekahtluse tõttu kinni Tallinna linnavalitsuse nõuniku Ivo Parbuse, Kristiine linnaosavanema asetäitja Aleksander Raide ning endise linnaametniku Toivo Susi. Parbust kahtlustatakse korduvas pistise võtmises, Raidet ja Susi pistise andmises. Paar päeva hiljem peeti pistise andmises kahtlustatavana kinni Merko Ehitus juhatuse liige Tõnu Korts.

Tänavu 26. veebruaril peeti kinni Tallinna linnavolikogu liige Elmar Sepp, keda kahtlustatakse kuriteole kihutamises.