OTSEBLOGI: Savisaare altkäemaksuskandaali algusest on möödunud viis päeva: millised detailid avalikkuse ette järgmisena ilmuvad?

 (45)
Pressibriifing Poska majas
Foto: Andres Putting

Tallinna linnapea Edgar Savisaare, linnavolikogu esimehe Kalev kallo ja ärimeestega seotud altkäemaksuksandaali ilmsiks tulekust on möödunud viis päeva, kuid üha rohke tuleb iga päev uut infot ja detaile.

Eile näiteks viis kaitsepolitsei väidetavalt ärimehe Aivar Tuulbergi Tartus helikopteriga Ruhnu, kus otsiti läbi mehe kinnistu.

Samuti tõi eilne päev uudiseid Savisaare tervise kohta. Eile hommikul tehti meerile Ida-Tallinna keskhaiglas ravidiagnostiline protseduur, mis möödus tüsistusteta, teatas Raepress.

"Kuna tegemist oli ühe veresoone kriitilise ahenemisega 90%, siis südame antud piirkond on laiendatud ja stenditud," seisis Raepressi teates.

Veel seisis teates, et Edgar Savisaare hospitaliseerimine kolmapäeva pealelõunal toimus infarktieelses seisundis ja ravi jätkub.

Mis saab nüüd edasi Savisaare tervisest? Millises seisu on juhtumi uurimine? Mida arvab ühiskond skandaalist ja selle osalistest?