OTSE DELFI TV-s: Päevaleht, Delfi, Maaleht, Ekspress ja LP seavad end debatilainele. Vaata, millise kavaga Ekspress Meedia seekord välja tuleb

 (106)

Arvamusfestivali teisel päeval võib Ekspress Meedia laval näha Eesti esikulturisti ja saiakeste pooldaja vahelist verbaalset vastasseisu, tõsiseid arutlusi russofoobia teemal ning taaskord praetakse õhtupoolikul laval ajakirjanikke, kes on sunnitud vastama ebamugavatele küsimustele.

Sel aastal viiendat korda Paides toimuv Arvamusfestival on võtnud uue kuue - uueks motoks on „Vähem arutelusid ja vähem alasid = rohkem kaasamõtlemist ja -rääkimist!“. Oma lavaga on arvamusfestivalil esindatud ka Ekspress Meedia väljaanded Delfi, Eesti Päevaleht, Maaleht, Eesti Ekspress ja LP.

Laupäev, 12. august

10.3011.30 Kas koolides peaks saiakesed ära keelama? Kohvihommik koos Martin Hansoni ja Ott Kiivikasega. Tasuta kohv, värsked ajalehed ja põnev arutelu tervisliku toitumise teemal.

1415 Russofoobia Eesti ühiskonnas. Lauri Tankleri juhtimisel arutlevad Erik-Niiles Kross ja Mart Luik.

1617.30 Ajakirjanikud vastavad ebamugavatele küsimustele. Urmo Soonvaldilt, Sulev Vedlerilt ja Tuuli Jõesaarelt küsib teravaid küsimusi Marko Reikop.

Ekspress Meedia lavast teeb Delfi TV ka otseülekande.