OTSE DELFI TV-s | Konverents: Kas Eesti ettevõtete juhtimine on mitmekesisusi väärtustav? Miks meil on nii suur palgalõhe?

 (6)

20. novembril algusega kell 13 toimub Swissotelis konverents #jamissiis, kus arutletakse selle üle, kas mitmekesisuse ja võrdsete võimaluste väärtustamine juhtimises aitaksid Eesti ettevõtetel saavutada uusi konkurentsieeliseid. Delfi TV vahendab üritust otsepildis, konverents on ingliskeelne.

Arutelus osalevad Eesti ettevõtlus- ja tehnoloogiaminister Rene Tammist, Islandi sotsiaal- ja võrdõiguslikkuse minister Ásmundur Einar Daðason; Risto E.J. Penttilä (Nordic West Office), Christian Berg (Allbright Stiftung), Jürgen Ligi (Riigikogu, RE), Sara Salmani (Miltton), Marina Kaljurand (diplomaat, poliitik, SDE), Larissa Shabunova (Fortaco Eesti) ja paljud teised.

#jamissiis konverents
# Põhjamaad on tõestanud, et võrdsed võimalused loovad heaoluühiskonda*. Ja mis siis?
# Ettevõtted, kus naiste osakaal on juhtimises suurem, on tulusamad**. Ja mis siis?
# Naiste tööpäev Eestis lõpeb kell 15.20, peale seda töötavad naised tasuta***. Ja mis siis?
# Mitmekesisema personaliga ettevõtted on kasumlikumad. Ja mis siis?****

Kas Eesti ettevõtete juhtimine on mitmekesisusi väärtustav? Miks meil on nii suur palgalõhe? Võrdsete võimaluste teema kütab Eestis üha enam kirgi. Veel pole aga räägitud sellest, kas ja mida annaks sellega tegelemine juurde meie ettevõtetele.