Õismäel avas uksed uus ujula

 (9)
Naised basseinis
Sygma/Scanpix

Haabersti linnaosa valitsuse taha kerkinud vaba aja keskuse hoones aadressil Ehitajate tee 109A avas uksed uus ujula ja spordikeskus.

Esialgu pidi avamine toimuma juba kevadel ja seejärel suvel, kuid ehitusraskuste ja nõrga elektrisüsteemi tõttu see venis, kirjutab Eesti Päevaleht.

Ujulakompleksis on kuue rajaga 25-meetrine bassein, lastebassein, mullivann ja saun. Esimesel korrusel asuvad kaks hea varustusega jõusaali, millest üks on varustatud kardioseadmete ja -trenažööridega. Lisaks saab kasutada solaariumi ja tervisekapslit.

Eile kella nelja ajal saabusid ujulasse esimesed huvilised ja pool tundi hiljem alustasid treeninguid Kalevi ujumiskooli õpilased.

Samas on tööpäeviti kella kaheksast ja nädalavahetusel kella üheksast kümneni õhtul ujula ja spordikeskus avatud kõigile ka treeningute ajal ning mõeldud alternatiivina läheduses asuvatele spordiklubidele, kuhu pääsevad ainult liikmed. Spordirajatisi haldab hoones Tallinna Spordihall, kes majandab muu hulgas ka Lasnamäe kergejõustiku halli ja Nõmme ujulat.

Lähemat infot uue vaba aja keskuse kohta vaata www.tsh.ee.