Narva pani välja vaevatasu Varvara tapja tabamiseks

 (48)
Riigikogu liige Mihhail Stalnuhhin pani välja vaevatasu Varvara surmanud süüdlase tabamiseks.
Mobiilifoto: Ilmar Saabas

Narva linnapea Tarmo Tammiste teatab riigikogulase Mihhail Stalnuhhini  blogi kaudu, et on pannud välja vaevatasu info eest, mis viiks Narvas surnuna leitud 9-aastase Varvara surmas süüdlase tabamiseni.

Riigikogu saadik kirjutas blogis, et talle helistas täna Narva linnapea Tarmo Tammiste ja palus blogi kaudu levitada sõnumit, et linnavalitsus avaldab Varvarale kaastunnet ning on valmis enda kanda võtma tüdruku matusekulud.

"Olen ka omalt poolt otsustanud välja panna rahalise tasu informatsiooni eest, mis annab politseile võimaluse leida süüdlane. Hüvitise suurus pannakse paika järgmise kolme päeva jooksul, kuna see tuleb eelnevalt politseiga läbi rääkida," teatas Tammiste riigikogu liikme blogi kaudu.

Täna ennelõunal leiti Narvas 18. märtsil kadunuks jäänud 9aastase Varvara Ivanova surnukeha. Viru ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Mari Luuk ütles Delfile, et surnukeha leidsid vabatahtlikud otsijad Narva jäähalli juurest. Tüdruku riieteta ja vägivallatundemärkidega surnukeha oli lume all. Kuriteost kahtlustatavana ei ole kedagi kinni peetud.

Varvara perele ja lähedastele avaldavad kaastunnet president Toomas Hendrik Ilves, riigikogu esimees Ene Ergma, samuti politsei ja prokuratuur.