Narva maantee lõigu sulgemine tekitas Tartus suure ummiku

 (16)

Narva maantee Mäe ja Vene tänava vahelise lõigu sulgemine tõi täna õhtul Tartu kesklinnas Vabaduse puiesteel, Vene tänava ringil ja Narva maanteel kaasa suure liiklusummiku.

Alates tänasest suleti liikluseks Narva maantee lõigul Vene tänava ringist Mäe tänavani. 9. juulist avatakse sel lõigul liiklusele kummaski suunas üks sõidurada, kuna Vabaduse puiestee suletakse Tartus toimuvate suurürituste ajaks.

Vabaduse puiestee avanedes suletakse Narva maanteel lõik taas ja see jääb suletuks kuni teetööde lõpuni. Tänavalõik on kavas liikluseks avada 1. septembriks.

Linnaliinibusside läbipääs tagatakse kogu töödeperioodil. Maakonnaliinid ja kaugliinid peavad ümbersõiduks kasutama Vabaduse puiesteed.

Kaevetööd käivad ka Narva maantee Fortuuna ja Mäe tänava vahelisel lõigul, kus liiklus on küll häiritud, kuid läbipääs olemas.

Liiklejatel tuleb järgida ajutiste liiklusmärkide nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus häiritud ning kohalejõudmiseks tuleb varuda rohkem aega. Võimalusel tuleb valida mõni teine sõidumarsruut.