DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Näljasurma äärel olev koer vajab abi

 (63)
Näljasurma äärel olev koer vajab abi
FOTO: Virumaa kodutute loomade varjupaik---

Pisikesest vahvast sõbrast oli leidmise hetkel järele jäänud ainult läbivettinud elav luustik, kirjutab portaal koer.ee.

Esmalt pügati koerake loomaarsti juures. Pisike koer on alles nii nõrk, et ei jõua eriti liikuda, kuid sabaliputused ning püüd iga hinna eest suhelda ei jäta vähimatki kahtlust tema elutahtes.

Kuna koerake vajab pikemaajalist ravi külmetusest ja turgutamist eritoiduga, on tema saatus nüüd ainult heade inimeste kätes.

Koerakest saab aidata, annetades Varjupaikade MTÜ kontole 10220068203017 märksõnaga "Vinni koerake". Ravi, hoolduse ja meditsiiniliste protseduuride kogumaksumuseks on praeguse seisuga hinnanguliselt 6000 krooni.

Samuti otsib koer endale uut toredat omanikku. Vaata koerakese pilte SIIT.

Järjest sagedasemaks on muutunud uudised, kus kunagised lemmikloomad on kas tänavale visatud või hooletusse jäetud. Nii leidis hiljuti möödakäija Viljandis Uuelt tänavalt hoovivärava külge seotud kutsika, kes oli seal külmetanud ilmselt kogu öö. 16. märtsil leiti Väike-Maarja vallas Aburi külas asuva maja juurest nälga surnud koer.

Loomakaitsja Heiki Valneri hinnangul kannatavad majandusliku olukorra halvenedes esmajoones loomad, keda kas salakütid tapavad või kelle eest peremehed enam hoolitseda ei suuda.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.