Mupo kingib loomade hoiupaigale kaela- ja jalutusrihmad

 (10)
Tallinna loomade Hoiupaik
Tallinna loomade hoiupaikFoto: Eero Vabamägi

Tallinna munitsipaalpolitsei amet (mupo) annab täna Tallinna loomade hoiupaigale üle pühadekingituse, milleks on kaela- ja jalutusrihmad.

Ühtlasi paneb mupo kõigil südamele, et enne lemmiklooma soetamist tasub sügavamalt järele mõelda, kas omanikul jätkub piisavalt aega ja hoolt loomaga tegelemiseks.

Kingikott sisaldab mitmesuguseid loomadele meelepäraseid ja vajalikke esemeid.

Hoiupaiga töötajate sõnul on neil kõige suurem vajadus kaelarihmade ja jalutusrihmade järele ning need moodustavad suurema osa kingikoti sisust.

Mupo juhataja Raik Saart pidas ameti töötajalt tulnud ettepanekut – teha korjandus loomade hoiupaigale igati toredaks.

"Loomade varjupaigale jõulukingituse tegemine on meil saanud toredaks traditsiooniks. Kui eelmisel aastal koguti annetusi vaid oma majast ja linnavalitsusest, siis seekord said annetuse teha kõik linnaosavalitsuse töötajad," ütles Saart.

"Aasta lõpp on heade mõtete ning tegude aeg. Meie soov on teha kingitus hoiupaiga neljajalgsetele elanikele, kes saatuse tahtel on ilma jäänud kodusoojusest, peremehe poolt hüljatud või kodust eksinud ja sattunud hoiupaika," rääkis Saart ja lisas: "Püüaks ikka sinnapoole, et järgmisel aastal oleks hoiupaigas märksa vähem asukaid."