Mihhail Kõlvart: vanalinnas ringi liikudes hoidke piisavalt distantsi ja kandke maski

 (42)
Rahvamassid Tallinna vanalinnas 5.12.2020
Rahvamass Tallinna vanalinnasFoto: Andres Putting

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart kutsub kõiki linlasi ja linnakülalisi üles jõuluootuses vanalinnas ringi liikudes vastutustundlikkusele – hoides piisavalt distantsi ja kandes maski ka õues, mis on praeguses olukorras vajalik.

"Oleme sel aastal pööranud Tallinna jõuluprogrammis tähelepanu erinevatele välisündmustele ja valguslahendustele nii vanalinnas kui ka üle linna. Selleks, et hajutada tegevusi ja pakkuda võimalust osa saada jõulurõõmust ka siis, kui siseruumes on selleks võimalused piiratud," sõnas Kõlvart.

"Me soovime, et jõuluvalgus tooks linna helgust ja soojust, sest nii saame ka praegusel keerulisel ajal osa sellest erilisest meeleolust, mida jõulud hinge toovad. Vaatamata ka sellele, et traditsioonilisi üritusi sedapuhku korraldada ei saa, loodame, et oma jõuluime leiab iga suur ja väike. Ärme lase käest võimalust neist imedest osa saada – käitudes vastutustundlikult, hoides distantsi ja kandes maski ka õues," rõhutas linnapea.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!