Michal: ministri sõnal on selge väärtus

 (91)
Kristen Michal oma kabinetis
Kristen Michal oma kabinetisFoto: Priit Simson

Endise justiitsministri Kristen Michali sõnul on sõna jõud suur ja ministri sõnal on selge väärtus. Ta soovitas majandus- ja taristuministrina tööle asuvale Urve Palole võimalus anda Eesti lennuühenduste parandamiseks. Nimelt tekitas Palo teade, et Estonian Air võib minna pankrotti, lennufirma klientide seas paraja paanika.

Urve Palo on oma väljaütlemiste pärast ise kahetsust avaldanud. "Sellest ju piisab, kui keegi on öelnud, et ehk ei läinud just nii, nagu oleks ise tahtnud, siis ehk oleks kohane andeks anda. Küllap on siin vahe ka selles, kuidas annab oma hoiakuid edasi opositsioon - üsna võimendatult - ja kuidas saab kommunikeerida Eesti juhtimisvastutust kandev erakond ja minister. Usun, et õppetund jõuab kohale," kommenteeris Michal.

Eesti julgeoleku ja majanduse jaoks on ühenduste teema Michali hinnangul ülioluline. Toimivate ühendustega riigis kasvab majandus ja heaolu, ning sidemed muu maailmaga tagavad julgeoleku. "Urve Palol seisab ees palju sisulist tööd ja selleks soovin talle jõudu, lihtne see ei ole. Estonian Airi kureeriva ministrina peab ta nüüd ise ka õla alla panema, et lennuühendused toimiks ja üsna tundlikus valdkonnas asjatuid poliitturbulentse ei tekiks," lisas Michal.

Küsitlus #118543