Meikar: ma ei pea õigeks, et probleemidele tähelepanu juhtimise eest käivitatakse karistusaktsioonid

 (122)
Meikar: ma ei pea õigeks, et probleemidele tähelepanu juhtimise eest käivitatakse karistusaktsioonid
Foto: Andres Putting

Täna Reformierakonnast selle juhatuse otsusega välja arvatud Silver Meikar ütleb, et on tähelepanu juhtinud erinevatele probleemidele erakonnas, ning nendib, et tema erakonnast välja arvamine neid olematuks ei muuda.

"Täna informeeriti mind sellest, et Eesti Reformierakonna juhatus on otsustanud mind erakonnast välja arvata. Kahjuks ei kutsutud mind koosolekule ning otsuses ei ole põhjendused välja toodud," ütleb Meikar oma kommentaaris.

"Olen olnud Reformierakonna liige 15 aastat, pannud Tartus aluse erakonna esimesele noorteorganisatsioonile ning töötanud aastaid erakonna edu nimel. Aastate jooksul on erakond palju muutunud. Ma ei pea õigeks, et liberaalses erakonnas sisuliselt sisedebatti ei toimu ning probleemidele tähelepanu juhtimise eest käivitatakse karistusaktsioonid," taunib Meikar erakonna juhatuse motiive.

"Mul on kahju, et ei suutnud õigel ajal mõista, kuhu poole erakond on liikumas ning ka püüd erakonna sees muutust saavutada ei olnud edukas. Lisaks musta raha probleemile olen juhtinud tähelepanu nii sisedemokraatia puudumisele kui ka ülbusele avalikkusega suhtlemisel. Minu erakonnast välja arvamine neid probleeme olematuks ei muuda."