Margus Mets: rohkem positiivsust uudistesse

 (29)
Margus Mets: rohkem positiivsust uudistesse
Päevaleht/Pressifoto, Priit Simson

Tänases Vikerraadio Rahvateenrite saates soovitas Pärnu Postimehe vastutav väljaandja Margus Mets keskenduda rohkem positiivsetele uudistele.

Saatejuht Aarne Rannamäe palus tal seejärel meenutada lõppevast nädalast kolme positiivset uudist.

„Positiivne oli, et paagitäie bensiini eest makstes oli arve alla 1000 krooni,“ leidis Mets kohe ühe positiivse seiga, kuna bensiinihind oli sel nädalal alanenud mõnes tanklas juba 13 kroonini.

Teiseks leidis Mets, et tal oli suur rõõm näha, et keskturul müüakse endiselt hapukapsast tünnist, mitte euronõuetele vastavatest steriilsetest klaaspurkidest.

Kolmandaks heaks uudiseks pidas Mets seda, et inimesed võtavad endiselt pangaautomaatidest raha välja. „Järelikult inimestel on, mida võtta ja pankadel on, mida anda,“ rõõmustas Mets.

Ülejäänud saates osalejad Sulev Valner ja Aarne Rannamäe nii kiiresti midagi väga head möödunud nädalast ei leidnud. „Peame olema rõõmsad, et ülihalbu uudisedi ei olnud,“ nentis Valner.

Rääkides ettevõtte Estonian Air saatusest, leidis Aarne Rannamäe siiski ka midagi positiivset. “Valitsus on Eesti Õhuga seoses teinud ühe positiivse sammu. Nimelt sõidavad Eesti ametnikud Eesti lennufirmas esimeses klassis, tuues seega lennufirmale raha sisse,” sõnas Rannamäe.