Maanteeinfo: hommikutundidel tuleb arvestada härmatise ja libeduse ohuga

 (5)
Foto: Mario Laul
Foto: Mario Laul-

Maanteeinfo hoiatab, et hommikutundidel võib teedele tekkida härmatist ning härmatise ja libeduse ohuga tuleb eriti arvestada sildadel.

Varahommikul enne kella kuut oli ilm oluliste sademeteta ja hea nähtavusega. Teepinna temperatuurid jäid vahemikku 0 kraadist Lääne-Eesti rannikualadel kuni -6 kraadini Kesk-Eestis. Teekatted suurematel riigimaanteedel olid kuivad või soolaniisked.

Keila raudteeülesõit ja Tallinna-Narva mnt viadukt

Päästeameti korraldatavate õppuste tõttu on täna kell 10.30-12.30 liiklus häiritud Rapla maakonnas Koikse-Purku ja Lipa-Mõisamaa teede ristmikul (nn Lipa tee ristmik). Vajadusel reguleerib liiklust politsei.

1. novembri kella 24ni on remonttöödeks liiklusele suletud Keila-Haapsalu maantee 3. kilomeetril asuv Keila raudteeülesõit. Ümbersõit toimub Tallinna-Paldiski ja Niitvälja-Kulna maantee kaudu.

Seoses Viitna viadukti rekonstrueerimistöödega piiratakse tänasest kuni 2. novembrini liiklust Tallinna-Narva maanteel viadukti all. Piirangud kehtestatakse vaid päevasel tööde teostamise ajal. Liiklusele on avatud mõlemas suunas üks sõidurada ning kiirus on piiratud 30 km/h.