Maanteeamet sulges koroonaviirusesse haigestunud töötajate tõttu Rakvere, Jõhvi ja Narva bürood

 (46)
Mõned teenindusbürood on ajutiselt suletud
Mõned teenindusbürood on ajutiselt suletudFoto: Andres Putting

Maanteeamet sulges Rakvere, Jõhvi ja Narva teenindusbürood, kuna töötajad andsid positiivse koroonaviiruse proovi. Amet võtab ühendust kõigi teadaolevate isikutega, kes meie töötajatega pikema aja jooksul kokku puutusid ning teeme tihedat koostööd terviseametiga, et haiguse levikule piir panna.

Büroode sulgemise tõttu tühistatakse järgmiseks kaheks nädalaks ka kõik sõidueksamid ja teooriaeksamid Rakveres, Narvas ja Jõhvis. Ära jäänud eksamite asemel pakutakse olukorra normaliseerumisel võimalikult kiiresti riigilõivuvabalt uus eksamiaeg ja juhikandidaatidele saadetakse vastav informatsioon. Kui selle aja jooksul teooriaeksam aegub, siis uut eksamit tegema ei pea ja eksamikeskus registreerib inimese eksamitele.

Büroosse tellitud dokumendid saadetakse postiga koju ja registreerimismärgid pakuautomaati.

Teised maanteeameti bürood töötavad tavapäraselt. Registreerimiseelset kontrolli tehakse broneeringute alusel. Võimalusel palutakse kasutada toimingute tegemiseks e-teenindust ning tellida dokumendid postiga koju ja registreerimismärgid pakiautomaati.

Haiguskahtluse või haiguse korral palub maanteeamet nende büroosid mitte külastada. Vähimagi kahtluse korral, st kui tunnete ennast haiglaselt, olete viibinud riskipiirkonnas või on olnud nakatunutega kokkupuute kahtlus, palutakse planeeritud külastus kindlasti edasi lükata.

Maanteeamet annab jooksvalt teada edasistest tegevustest. Kõige parem on jälgida infot kodulehel.