LP on 100% mõjukate erinumber: 68 lehekülge Eesti elu niiditõmbajaid ja nende edu saladusi

 (17)
Jüri Ratase päevad on pikad ja tihedalt kohtumisi täis pikitud. Siiski leidis ta kolmapäeva hommikul aega, et anda intervjuu Ingrid Veidenbergile (vasakul) ja Kärt Anveltile.
Jüri Ratase päevad on pikad ja tihedalt kohtumisi täis pikitud. Siiski leidis ta kolmapäeva hommikul aega, et anda intervjuu Ingrid Veidenbergile (vasakul) ja Kärt Anveltile.Foto: Rauno Volmar

Täna ilmunud LP on täielikult pühendatud Eesti Päevalehe, Maalehe ja Delfi 2017. aasta 100 kõige mõjukama eestlase valimisele, võitjatele ja nende taustadele.

Tavapärasest oluliselt mahukamas LPs intervjueerisid Kärrt Anvelt ja Ingrid Veidenberg Ekspress Meedia väljaannete arvates lõppeva aasta kõige mõjukamat eestlast Jüri Ratast, kes esmakordselt avab oma pereelu argiseid tegemisi ja räägib, kuidas ta suhtleb Euroopa liidritega

Pikemad lood on veel Kaja Kallasest, Ott Tänakust, Eero Epnerist, Märt Avandist, Ingrid Peegist ja paljudest teistest.

Eesti Ekspressi peatoimetaja Erik Moora kirjutas loo oma heast sõbrast ja Eesti rahva vaieldamatust lemmikust Märt Avandist, kirjeldades teda nii, nagu suurem osa lugejatest teda ei tunne. Loos selgub, et kogenud näitleja on väga suur pabistaja.

LP viib teid ka mõjukate kujunemise ja igapäevaste harjumuste juurde. Näiteks: mis kell mõjukad ärkavad, kuidas nad end vormis hoiavad, kuidas armastavad puhata või milliseid lemmikloomi peetakse.

Et avastada kogu tõde mõjukatest, tasub osta tänane LP paber- või digiversioon.

Eesti mõjukad 2017 oli Ekspress Meedia väljaannete suurprojekt.