Loe Urmas Suklese Pevkurit toetavat kirja, mis ei tahtnud kuidagi Reformierakonna siselistidesse jõuda

 (100)
URMAS SUKLES
URMAS SUKLESFoto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Reformierakonna sisevõitluses on siselist kujunenud oluliseks lahingutandriks. Reformierakonna Läänemaa organisatsiooni juhatuse liige, Haapsalu piirkonna esimees ja Haapsalu linnapea Urmas Sukles püüdis 2. jaanuaril kirjutada partei omavalitsusjuhtide listi Pevkurit toetava kirja, kuid see ei jõudnud adressaatideni, kirjutas EPL.

"Ilmselt ei läinud see kokku Michali kandidatuuri toetava joonega," nentis Sukles. Tema sõnul pole varem probleeme olnud ja kõik saadetud kirjad on alati läbi läinud. Sukles täpsustas, et ei saanud kirja saata ka Läänemaa piirkonna listi.

Suklese kirja saab lugeda siit.

Ilusat Uut Aastat.

Tuleb tegus aasta ( loodetavasti :))). Meil erakonnas käsil jälle juhatuse ja esimehe valimised.
Minu arvates vajab erakond küllaltki tugevat pööramist ning üles seatud kandidaatidest on Hanno see, kes seda pööramist saab teha.
Kristen on lugupeetud ja toimekas mees, aga tal on üks väga suur nõrkus – ta ei ole rääkinud tõtt ajakirjanikele ja on sellega “ vahele jäänud” . SEDA AGA MEEDIA JA ÜLDSUS EI UNUSTA KUNAGI ning tema juhtimisel ei kao reformierakonna kui “kilekotierakonna” maine kuhugi. Aga seda mina ja paljud erakonna liikmed ei taha !

Palun toeta Hannot esimehena.

Olen seadnud järjekordselt ka oma kandidatuuri juhatuse liikmeks ülesse, sest arvan, et ettevõtlik maahääl võiks kõlada juhatuses . Palun toeta mind ja minu häid kaaslasi, kes on lubanud ka piirkondade eest kosta nagu SIIM KALLAS, ANDREI KOROBEINIK, RAIT PIHELGAS JA MART VÕRKLAEV.

Seotud lood:

Lugupidamisega

Urmas Sukles

Haapsalu linnapea