Lasnamäe julmur tapab vareseid ja kinnitab laibad koolistaadioni aia külge. Politsei ootab linnupiinaja kohta vihjeid

 (148)
Kell 14.49: politsei kommentaar
Hommikuidüll varese ja kajakapoegadega
Foto: Sven Arbet

Lasnamäe linnaosa valitsus ja politsei paluvad abi, et tabada inimene, kes tapab vareseid ja riputab surnud linnu kooliaia külge.

„Eile õhtul hakkasid sotsiaalmeedias ringlema pildid surnud või tapetud varestest, kes olid riputatud Läänemere tee 31 asuva koolistaadioni aiale. Et vältida kurjategija reklaamimist ei hakka ma neid pilte levitama. Palume kõigil, kellel on infot selle teo kohta, anda märku linnaosavalitsusele või politseile,“ selgitas Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

„Lindude piinamist ei saa mitte kuidagi aktsepteerida ning tuleb käsitleda kogu tõsidusega. Lasnamäe on loomasõbralik linnaosa ja selle elanikke sügavalt häiris see juhtum. Loodan, et suudame selle võika teo tegija üles leida,“ lisas Svet.

„Juhtumid, kus loomad või linnud saavad vigastada või hukkuvad, tekitavad muret – loomade ja lindude väärkohtlemine on lubamatu,“ ütles Ida-Harju politseijaoskonna ennetusspetsialist Teili Piiskoppel.

Politsei sai väljakutse Läänemere teele eile kella 20 paiku. Politseipatrull reageeris sündmuskohale ja suhtles tunnistajatega. Eile alustati selle juhtumi kõigi asjaolude väljaselgitamiseks väärteomenetlus. Ida-Harju politseijaoskond kogub praegu juhtunu kohta infot ja palub avalikkuse kaasaabi.

Kõikidel, kel on infot vahejuhtumi kohta, palub politsei ühendust võtta piirkonnapolitseinikuga e-postil maksim.ramazanov@politsei.ee või helistada PPA infotelefonil 612 3000.