Laev pöördus reisija südamerikke tõttu sadamasse tagasi

 (25)
Helsingisse saabumine ja Tallinna poole väljumine hilineb!
VIKING LINE UUS LAEV
Viking XPRSFOTO: Marko Mumm

Tallinna sadamast väljunud Viking Line´i laev Viking XPRS pöördus peatselt sadamasse tagasi. Põhjuseks oli ühe reisija tõsisem terviserike.

Täna kell 8 Tallinnas Helsingi suunal väljunud Viking Line´i laev pöördus mõne aja pärast sadamasse tagasi. "Laev pöördus sadamasse tagasi reisija haigusjuhtumi tõttu," kinnitas OÜ Viking Line Eesti tegevjuht Inno Borodenko.

Terviserikkega reisija, 1961. aastal sündinud mees, anti üle sadamasse vastu tulnud kiirabitöötajatele. Hetkel on teada, et mehe terviserikke põhjustasid probleemid südamega.

Pisut vähem kui tund aega pärast väljumist, kell 8.47 võttis Viking XPRS suuna taas Helsingi poole. Kui graafiku järgi peaks laev sihtkohta jõudma kell 10.40, siis nüüd on selleks kellaajaks orienteeruvalt 11.20.

Seoses viivitustega hilineb ka Viking XPRS-i väljumine Helsingist. Esialgselt kell 11.30 väljuv laev peaks Tallinnasse suunduma kell 12.15.

"See on umbkaudne aeg ja sõltub sellest, kuidas reisijad ja sõidukid laevast maha ja laeva peale saavad. Kindlasti üritatakse võimalikult kiiresti seda teha," sõnas Borodenko.

Laev peaks Tallinnasse tagasi jõudma kella 14.30 paiku.