Kus elab Andrus Ansip?

 (64)
Andrus Ansip
Päevaleht/Pressifoto

Eesti vene netimeedias levitatakse Andrus Ansipi uue korteri täpset asukohta, ära on näidatud isegi peaministri akende asukoht.

End satiiriliseks ajakirjanikuks nimetav Miša Zujev on välja uurinud, et Ansip ostis 17. detsembril 2007 Skanska EMV-lt 2-toalise korteri aadressil Filmi 6-80.

Zujevi andmeil läks 52,8-ruutmeetrine korter Ansipile maksma 1,2-1,4 miljonit krooni. „Peaminister ostis korteri koos naisega ja kolis sinna elama. Enne seda elas Tartu migrant koos keskmise tütre Tiinaga, kes on Eesti tasuta ajalehe Linnaleht juht,“ kirjutab Zujev oma blogis.

Zujevi andmeil vormistas Ansip korteri nr 80 peale hüpoteegi summas 780 000 krooni. Sama summa peale tegi hüpoteegi 6. veebruaril 2008 ka Tiina Ansip, kes omandas naaberkorteri nr. 81.

Rime Kinnisvara maakler Rando Vanaveski ütles Ekspressile, et ostuhuvi kerkimist pärast peaministri korteriostu ta kommenteerida ei oska, küll aga pole hinnad seetõttu kerkinud. „Ega me selle järgi hindu ei tee, et peaminister sinna korteri on ostnud,“ ütles Vanaveski.

Peaminister oli üks esimesi äsjavalminud maja korteriostjaid. Viiendal ehk viimasel korrusel on peaministriga samas plokis kaheksast korterist viis ära ostetud, kaks vaba ja üks broneeritud. Vabadest korteritest maksab 46,9-ruutmeetrine korter nr. 75 1 875 000 krooni ja 60,6 ruutmeetrine korter 78 2 230 000 krooni.

Peaministri 2-toalisel korteril on avatud köök. Mõlemas toas on kaks akent, üks lai, teine piklik.

Vaata, kuhu avanevad Ansipi aknad