Kuhu kadus Amigo peksuvideo?

 (57)
Viru hotell
Foto: DELFI

Ööklubi Amigo turvaruumis toimunud peksu salvestanud turvakaamera lindi kadumist ei oska esialgu veel keegi seletada — kõik hoonega seotud turvafirmad peale Falcki kinnitavad, et neil puudub igasugune ligipääs turvasalvestistele ning ka reaalajas jooksvale pildile.

”Konkreetses ruumis asuv kaamera kuulub Viru Keskuse valvesüsteemi, mida kontrollib turvafirma Falck,” rääkis Viru hotelli tegevdirektor Outi Välimäki ning lisas, et nii lindistamine kui ka lindid ise on Falcki järelevalve all ning Viru Hotelli töötajatel puudub automaatne ligipääs lindistustele, vahendas Eesti Päevaleht Online.

Välimäki kinnitas, et ajakirjandusse jõudnud lint ei pärine kindlasti Viru Hotelli, vaid hoopis Viru Keskuse valvesüsteemist, mida kontrollib Falck.

Falcki avalike suhete direktor Andres Lember ütles, et nende töötajad ei saa lindi kadumisega kuidagi seotud olla, sama kinnitas ka Viru Keskuse juht Ants Vasar.

Ka turvavideote kustutamiseks vajalikke administratiivõigusi omav valvesüsteemi paigaldaja AS Pristise juhataja Indrek Tennokese on öelnud, et ta ei usu Pristise seotust turvalindi kadumisega.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevaleht Online’is