Kolm kuud Filipiinide lennujaamas konutanud jõhvilane jäi reisil koju lennukist maha. "Arvasin, et lennuk läheb kell 11"

 (194)
Täiendatud peale 17
Kolm kuud Filipiinide lennujaamas konutanud jõhvilane jäi reisil koju lennukist maha. "Arvasin, et lennuk läheb kell 11"
Foto: Roman Trofimov/Facebook

Jõhvist pärit hallipassimees Roman Trofimov, kes elas kolm kuud lennujaama põrandal, ei ole endiselt koju jõudnud, sest nagu ta Facebookis teatas, jäi ta lennukist maha.

Trofimov elas 109 päeva Filipiinide pealinna Manila lennujaamas. Pärast meedia tohutut tähelepanu ostis välisministeerium talle kojusõiduks piletid. Kõigepealt lendas Trofimov Manilast Amsterdami, kuhu saabus täna hommikul kell 6. Kell 9 oleks ta pidanud istuma Tallinna lendavale lennukile.

„Kõigile, kes tahtsid mulle vastu tulla: kahjuks ei jõudnud ma pärast maandumist lennukile Amsterdamist Eestisse,” kirjutas Trofimov Facebookis. „Ei näe põhjust muretseda, päev varem või hiljem olen kodus, ei ole vahet, minu peamine eesmärk oli saada vabadusse ja pääseda Filipiinide pantvangist välja ja see on saavutatud. Ma olen nüüd vaba inimene.”

Seotud lood:

"Ma arvasin, et lennuk väljub kell 11, tegelikult kell 10," lisas Trofimov õhtul sotsiaalmeediasse, kirjutas Postimees.