Keskerakond hakkab bussiga mööda Eestit sõitma ja valimiskampaaniat tegema

 (65)
Priit Toobal
Priit ToobalFoto: Ilmar Saabas

Eestit mööda hakkab alates 1. maist sõitma Keskerakonna eurobuss, millega Keskerakond avab Euroopa Parlamendi valimiste aktiivse kampaania.

"Terve maikuu jooksul saab erinevates Eestimaa paikades näha Keskerakonna eurobussi, millega tulevad Euroopa Parlamendi kandidaadid inimestele koju kätte," ütles Keskerakonna peasekretär Priit Toobal.

Toobali sõnul on Keskerakond kohal suurematel üritustel, tutvustab erakonna platvormi eurovalimisteks ning jagab valimismeeneid.

"Loomulikult on eurobussi tuuril ka meelelahutuslik pool ning Keskerakonna kandidaatidega tutvuma tulijad saavad osa ka erinevatest üllatustest. Vihjeks võib öelda, et eri paikades saab kuulda näiteks Erich Kriegeri, Eduard Tomani ja Sergei Maasini lauluhäält," rääkis Toobal.

Toobal tuletas meelde, et Keskerakonna eurobuss sõitis mööda Eestit ringi ka 2009. aasta Euroopa Parlamendi valimiste eel.

Keskerakonna eurobussi saab uuel esmalt näha 1. mail Narvas, 2. mail Kuressaares, 3. mail Elvas ja Tartus ning 4. mail Räpinas ja Põlvas.