Kadri Simson: üleüldiselt ma arvan, et Savisaar ei anna mitte midagi

 (77)
Kadri Simson
Kadri SimsonFoto: Tiit Blaat

Keskerakonna aseesimees Kadri Simson tunnistas Radarile antud intervjuus, et on olnud mitu aastat valmis valitsemisvastutust võtma. Radari küsimusele, millal Edgar Savisaar annab Simsonile erakonna juhtimise võimaluse, vastas Kadri: “Üleüldiselt ma arvan, et Savisaar ei anna mitte midagi.”

Radar jälgis Kadri Simsoni tööpäevi eelmise nädala reedel ja laupäeval. Need olid olulised päevad mitmes mõttes. Reedel tehti Tallinna linnapeale Edgar Savisaarele südame sondeerimine; samal päeval arutas kohus volikogu esimehe Kalev Kallo ametist tagandamist. Laupäeval toimus Keskerakonna volikogu, kus poliitilise kõnega pidi esinema Savisaar, kuid kes seda tervise tõttu ei saanud teha. Selle asemel pidas kõne aseesimees Kadri Simson.

Kadri räägib intervjuus Marii Karellile, et on ammu olnud sisimas valmis peaministriks saama. “Ma olen mitu aastat selleks valmis olnud,” ütleb praegu Riigikogus oma erakonna fraktsiooni juhtiv Simson.

Kuidas avab Kadri Simson oma suhteid Edgar Savisaarega? Millisena näeb ta oma teekonda peaministritoolile ja mida arvavad sellest erakonnakaaslased? Kuidas hindab Kadri Simson peaminister Taavi Rõivast? Neile küsimustele saad vastuse Radarist, täna õhtul kell 20.30.

Vaata lõiku täna eetrisse minevast intervjuust Kadri Simsoniga!