KAART | Tallinna kesklinn saab suveks mitukümmend kemmergut

 (6)
KAART | Tallinna kesklinn saab suveks mitukümmend kemmergut
27 uut vetsukesklinna osavalitsus

Uue nädala alguseks paigaldatakse tallinlaste ja turistide teenindamiseks Kesklinna 16 enamkülastatavasse kohta 27 välikäimlat.

"Suvehooajaks ajavahemikul 1. juunist kuni 31. oktoobrini paigaldab Tallinna keskkonna- ja kommunaalamet üle linna 44 ajutist välikäimlat Kesklinna tuleb neist enam kui pool – täpsemalt 27. Need hakkavad seisma kokku 16 pargis ja parklas, kus tavapäraselt liigub suviti rohkem inimesi," selgitas Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.

Välikäimlad on suvel turistide ja linnakodanike käsutuses nii Toompeal Falgi teel, Hirvepargis, Falgi pargis, Tornide väljakul, Kanuti aias, parklates Valli tänaval, Pirita teel, lauluväljaku, linnahalli ja Niguliste kiriku juures, mitmes kohas Kadriorus jm (märgitud manuses olevale kaardile). Osa välikäimlaid enam turistide poolt külastatavates kohtades on kasutuses kuni 30. septembrini.

Igal hommikul enne kella 7 ja õhtul pärast kella 17 puhastatakse ja desinfitseeritakse kõik käimlad, osa läbivad puhastuse ka keskpäeval. Teenust osutava ettevõtte andmed on kohapealt leitavad.