KAART | Gonsiori tänaval muutub rekonstrueerimise tõttu liikluskorraldus

 (11)
Teetööd Tartus Turu tänaval
Teetööd Tartus Turu tänavalFoto: Helena Pass

Alates tänasest, 5. veebruarist alustatakse ehitustöid Türnpu tänaval ning Laagna teel lõigus Gonsiori - Laagna tee ristmikust kuni J. Vilmsi - Laagna tee ristmikuni, mille käigus muudetakse rekonstrueeritava piirkonna liikluskorraldust.

Laagna teelt bussijaama ja Tartu mnt poole sõitvad liiklejad suunatakse ümbersõidule mööda Lubja tänavat. Gonsiori tänaval liikluskorraldus ei muutu ning Laagna teelt on võimalik sooritada parempööre Gonsiori tänavale.

Türnpu tänavalt on võimalik liigelda Laagna teele mööda J. Vilmsi ja Vesivärava tänavat Torupilli Selveri suunas või J. Vilmsi ja Lubja tänava kaudu. Türnpu tänaval jääb ehitustööde ajaks avatuks üks sõidurada Laagna tee suunas. Võimalikud ümbersõidud saab teha ka Laulupeo tn kaudu ning kaugemalt Peterburi tee või Narva mnt kaudu.

Palume liiklejatel, samuti jalakäijatel järgida ajutise liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda rohkem aega. Ajutine liikluskorraldus jääb kehtima kuni 26. maini 2018.