Jürgen Ligi pojaga juhtunust: tüli norivad ikka jälle need, kellest võitlejat pole

 (251)
Jürgen Ligi
Jürgen LigiFoto: Rauno Volmar

Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi teatas oma Facebooki kontol, et paar tundi pärast südaööd ründasid Vabaduse väljakul tema poega viis meest. Ligi ütles postituse all kommentaarides, et tema arust ei ole 9. mai õhkkond hea.

"Pojaga läheb natuke veel värvilisemaks, aga pole probleemi. Alanduse asemel siiski üleolek. Aga see 9. mai õhkkond ei ole OK. Linn nagu võõrriigis, samas laiavad mingid EKRE nolgid koduses FBs venelasi mõrtsukatena esitledes. Tüli norivad ikka jälle need, kellest võitlejat pole, kui tüli saadud," kirjutas Ligi.

Oma hilisemas kommentaaris lisas minister, et ta jätaks ründajatest rääkides rahvused kõrvale. "Pätt ega mats pole rahvus. Kui tahame end kodus tunda, peame selle vahe ära tegema. Ja mitte ainult selle pärast," ütles Ligi.

Haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi teatab oma Facebooki kontol, et paar tundi pärast südaööd ründasid Vabaduse väljakul tema poega viis meest.

"Viis meest ühe vastu, rusikatega näkku," kirjeldab Ligi, ja lisab, et ohvriks valiti vale mees, sest kolm ründajat viiest maandus peagi tänavale.