Jürgen Ligi nähvas riigieelarvest rääkivale Erki Savisaarele: mida sa podised, ära targuta!

 (341)
Jürgen Ligi nähvas riigieelarvest rääkivale Erki Savisaarele: mida sa podised, ära targuta!
Kollaaž

Täna olid ERR-i veebisaates "Otse uudistemajast" sama laua taga Erki Savisaar, kes valitsuse plaanidest rääkis, ja Jürgen Ligi, kes Savisaare ebakompetentseks ristis. "Miks ma pean kannatama selle inimese loba, kes pole päevagi rahandusega tegelenud? Mida sa podised!" ütles Ligi Savisaarele.

Savisaar rääkis saates, et järgmisel aastal võimuliit veel erakonnalist pensionitõusu ei kavanda ja edasi lükkub ka teise pensionisamba vabatahtlikuks muutmise seadustamine, vahendab ERRi uudisteportaal.

Järgmise aasta riigieelarve kohta ütles Savisaar: "Kindlasti ei kindlasti tule säästueelarve, aga kasv ei saa olema nii suur, kui poole aasta eest prognoositi. Tuleb vastutustundlik eelarve. Kasvuga, paanikaks pole põhjust. Valitsus tegutseb ja vaatab, mida rahandusministeeriumi prognoosid ütlevad."

Jürgen Ligi Erki Savisaarele: ära aja lolli loba

Saates tegi Ligi Savisaare pihta mitmeid märkusi: "Miks sa valetad! Ole nüüd vait! Ära targuta! Mõnest veast võiks õppida! Miks, ma pean kannatama selle inimese loba, kes pole päevagi rahandusega tegelenud! Mida sa podised! Kas ta ei saa vait olla natuke? (pöördumine saatejuhi Indrek Kiisleri poole - toim.) Loll loba!"

Vaata ERRi portaali saadet "Otse uudistemajast" siit.