Juhan Parts käis tööajast jalgpalli vaatamas

 (67)
Juhan Parts
Foto: DELFI

Laidoneri muuseumi direktor Indrek Tarand ja riigikogulane Juhan Parts vaatasid eile õhtul Peterburis Eesti-Vene jalgpallimängu. Tarand palus töölt endale vabad päevad, Parts piirdus kokkuleppega fraktsioonijuhiga.

Viimsisse kindral Laidoneri muuseumisse helistades kinnitab sekretär, et direktor Indrek Tarand on tähtsas lähetuses, kirjutab SL Õhtuleht.

Kaitseministeeriumi avalike suhete osakond lähetusest juttu ei tee, kuid kinnitab, et Indrek Tarandil on kolm vaba päeva saada, mille ta välja võttis.

“Ma ei käi riigi rahaga jalgpalli vaatamas, sest pole teedeminister,” tõrjub Tarand süüdistused ja vannub, et istub neljapäeva hommikul kell 8.30 oma kabinetis, sest ükski sport ega reality ei saa töötegemist segada.

Riigikogu liige Juhan Parts piirdus vaid oma fraktsiooni esimehe teavitamisega. “Juhan Parts on minuga kokku leppinud, et ta on kolm päeva Venemaal. Me rääkisime asjast esmaspäeval, ja reedel on ta igal juhul tagasi,” kinnitab Marko Pomerants.

Parts on varem peaministrina eestlaste laiskust ja vähest tööhimu nahutanud, nüüd pole töö kõrvaleheitmine jalgpalli pärast talle sugugi tavatu.